Zapamatovat
Jakub Švábík
Affiliate manager
734579368 e-mail
Obchodní podmínky

Vítejte v našem provizním programu rychlá půjcčka vataonline

Provozujete nebo vlastníte kvalitní tematický web o půjčkách nebo obecnější o financích? Chcete, aby vám díky němu na váš účet pravidelně přicházel zajímavý finanční obnos? Staňte se dlouhodobým affiliate partnerem poskytovatele rychlých půjček VATAonline!


Kdo jsme?

Jsme VATAonline, poskytovatel rychlých  půjček  před výplatou do 5 000 Kč a váš budoucí affliate partner. Naše půjčky jsou bez skrytých poplatků a poctiví klienti skutečně zaplatí jen registrační poplatek 1 Kč a pak samotné úroky z půjčky.


Co nabízíme?

Účast v transparentním affiliate programu, díky které vám za každou úspěšně dokončenou registraci uživatele přijde na affiliate účet 250 Kč. Odměny vyplácíme už od částky 1 000 Kč.


Co získáte kromě provize?

  • speciální internetové rozhraní s přehledem registrovaných uživatelů a stavem vašeho affiliate účtu
  • zajímavý obsah pro váš web -  informace a statistiky půjček
  • naši případnou podporu při nastavení affiliate programu tak, aby byl maximálně efektivní


Provize

Používáme affiliate program AFFILBOX, který vám započítá úspěšně dokončenou registraci každého klienta, který přišel na stránky VATAonline skrze banner nebo odkaz na vašem webu. Platnost cookies je 30 dní - to znamená, že vám započítáme nejen registrace osob, které se rozhodnou okamžitě, ale i těch, kteří se rozhodnou registrovat v následujících 30 dnech od první návštěvy našeho webu skrze váš odkaz. Působnost programu je omezena na území ČR.

  • Provizi vám vyplatíme za každého klienta, který se POUZE registruje pomocí jednoduchého formuláře. Provize není podmíněna schválením registrace, nebo zasláním registračního poplatku 1 Kč, či proplacením půjčky. Za každý vyplněný formulář dostanete odměnu.


Jak se zaregistrovat do programu?

Jednoduše a během pár minut:

1. Zaregistrujte sebe jako partnera na stránce http://partner.vataonline.cz/registrace/

2. Následně zaregistrujte i své weby na adrese  partner.vataonline.cz/registrovane-weby (prokliky z nezaregistrovaných webů nebudou provizní systémem zaznamenány)

3. Umístěte na svůj web naše bannery nebo textové odkazy

4. Sledujte, jak váš web vydělává

5. Zkvalitněte informace o naší půjčce zajímavými statistikami a příběhy


Podmínky spolupráce

Veškeré informace o VATAonline uvedené na vašich stránkách musí být pravdivé. Vše o produktech, které nabízíme, najdete na našem webu, nebo ve zkratce na této stránce.

Máte dotaz, není vám něco jasné? Ozvěte se nám na mail jakub.svabik@vataonline.cz

Těšíme se na spolupráci!

Nová registrace